Přepínač stylů

Barevné schéma

Podmínky používání

Úvodní ustanovení

Vítejte na webových stránkách Zlínská Stomatologická Klinika. Tyto Podmínky používání (dále jen 'Podmínky') se vztahují na jakoukoli osobu, která využívá informace, služby, nástroje a funkce na webové stránce vasenemocnicezlin.cz. Užíváním našeho webu se vyjadřuje souhlas s těmito Podmínkami a zavazujete se je dodržovat. Pokud s některými z ustanovení nesouhlasíte, není vám dovoleno web používat. Stránka je vlastněna a provozována Magdalénou Kováčovou, jejíž kontaktní údaje jsou uvedeny níže.

Ochrana autorských práv

Obsah našeho webu, včetně textů, grafiky, log, obrazových značek a jiných intelektuálních vlastností, je chráněn autorskými právy a dalšími právními předpisy. Jakékoliv kopírování, redistribuce, přeposílání nebo publikování obsahu bez předchozího písemného souhlasu je přísně zapovězeno. Toto ustanovení nezahrnuje běžné sdílení obsahu za účelem propagace na sociálních sítích, pokud není obsah modifikován a je uveden zdroj.

Odpovědnost za obsah

Zlínská Stomatologická Klinika není odpovědná za jakoukoliv nepřesnost, chybu nebo neúplnost informací na tomto webu. Všechny informace, rady a návody jsou poskytovány tak, jak jsou, bez jakékoliv záruky. Nemůžeme být drženi odpovědnými za jakékoliv nepřímé, náhodné nebo následné škody vzniklé z důvodu využívání nebo neschopnosti využívání obsahu této webové stránky.

Změny podmínek

Zlínská Stomatologická Klinika si vyhrazuje právo kdykoliv upravit nebo aktualizovat tyto Podmínky bez předchozího upozornění. Je vaší odpovědností pravidelně kontrolovat tyto Podmínky. Pokračováním v používání stránek po provedení změn v Podmínkách vyjadřujete souhlas s těmito změnami.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se těchto Podmínek nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese [email protected]. Majitelka webové stránky Magdaléna Kováčová lze také kontaktovat na poštovní adrese Dolní Heřmanice 37, 783 65 Horka nad Moravou, Česká republika.

Sdílet s přáteli

Přidat komentář