Přepínač stylů

Barevné schéma

Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Vážíme si důvěry, kterou jste nám prokázali poskytnutím vašich osobních údajů. Zavazujeme se chránit vaše soukromí a zajišťovat, že vaše osobní údaje budou zpracovávány transparentně a v souladu s platnými zákony. Tento dokument 'Zásady ochrany osobních údajů' poskytuje podrobné informace o tom, jak naše klinika sbírá, ukládá, využívá a chrání osobní údaje našich pacientů a návštěvníků webových stránek. Najdete zde také informace o vašich právech a o tom, jak je můžete uplatnit. Zásady ochrany osobních údajů jsou pravidelně aktualizovány, aby odrážely nejnovější změny v právních předpisech a v našich procesech.

Shromažďování osobních údajů

Osobní údaje získáváme přímo od našich pacientů a zákazníků, kteří nám je poskytují dobrovolně při registraci na webové stránce, při objednávání našich služeb nebo při komunikaci s našou klinikou. Shromažďujeme informace, jako jsou jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mail, zdravotní údaje a další relevantní informace nutné pro poskytování stomatologických služeb a pro účely komunikace. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány s nejvyšší péčí a ochranou.

Účel zpracování osobních údajů

Osobní údaje našich pacientů zpracováváme za účelem poskytování stomatologických služeb, správy našich interních záznamů, zlepšování kvality našich služeb, informování o novinkách a službách, které mohou naše pacienty zajímat, a pro účely splnění právních a regulačních požadavků. Vždy respektujeme principy minimalizace údajů a účelové omezenosti.

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Pro ochranu osobních údajů implementujeme širokou škálu bezpečnostních opatření, zahrnující fyzické, technické a organizační metody. Abychom predísli neoprávněnému přístupu nebo zveřejnění osobních údajů, používáme například šifrování, přístupová práva, bezpečné servery a další technologie a postupy ochrany dat. Pracujeme také s dodavateli a partnery, kteří splňují stejné vysoké standardy ochrany osobních údajů.

Práva subjektu údajů

Každý zákazník má právo být informován o zpracování svých osobních údajů, právo na přístup k svým údajům, právo na opravu nepřesných či neúplných údajů, právo na výmaz údajů, právo na omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů a právo vznést námitku proti zpracování. Tato práva lze uplatnit zasláním žádosti na e-mailovou adresu provozovatele [email protected], nebo prostřednictvím poštovního kontaktu na adrese: Magdaléna Kováčová, Dolní Heřmanice 37, 783 65 Horka nad Moravou, Česká republika. Jste také oprávněni podat stížnost u příslušného dozorového úřadu, pokud máte pocit, že zpracování vašich osobních údajů není prováděno v souladu s právními předpisy.

Kontaktní informace

Pro jakékoli dotazy nebo obavy ohledně ochrany a zpracování vašich osobních údajů se můžete obrátit na naši kliniku. Vaše dotazy řešíme s odpovědností a úctou k vašemu soukromí. Naši kontaktní údaje pro komunikaci jsou: Magdaléna Kováčová, Dolní Heřmanice 37, 783 65 Horka nad Moravou, Česká republika, e-mail: [email protected].

Sdílet s přáteli

Přidat komentář