Přepínač stylů

Barevné schéma

Zdravé dásně s Curaprox kartáčky: Kompletní průvodce péčí o ústní dutinu

Zdravé dásně s Curaprox kartáčky: Kompletní průvodce péčí o ústní dutinu

Proč jsou zdravé dásně tak důležité

Počkejte, kdo by nechtěl mít ten úžasný pocit čistých zubů a svěžího dechu? Ale víte, co je opravdu klíčové? No přece zdravé dásně! Tyhle chudinky jsou jak takový opomíjený hrdina v příběhu o krásném úsměvu. Lidicky, bez zdravých dásní není pevného základu pro naše zoubky a bez nich se úsměv dost kazí, nemyslíte? Nejenže zdravé dásně znamenají, že nemusíte mít obavy z neradostných věcí jako je parodontóza, ale taky se chráníte před možnými problémy, které mohou ovlivnit celé vaše zdraví. Třeba jste nevěděli, ale záněty dásní mohou souviset s chorobami srdce nebo cukrovkou. Takže to vezměte zlehka a skočte do toho čištění zoubků po hlavě!

Co je tak unikátního na Curaprox kartáčcích

Teď něco pro fajnšmekry v péči o zoubky. Curaprox kartáčky nejsou jen tak ledajaké kefky! Tyhle švýcarské zázraky jsou nabitý špičkovou technologií. Víte, že mají speciálně navržené štětinky, které jsou neuvěřitelně jemné a přitom dostatečně pevné, aby zvládly vyčistit všechnu tu neplechu z mezer mezi zuby? A k tomu všechnu tu povlak, který by si klidně udělal byt na vašich dásních. Mimochodem, díky tomu jemnému ale efektivnímu čištění si dásně udržují top formu a nejsou podrážděné ani poškozené, jako když je oškurujete tím starým drsným kartáčkem z drogerie.

Rady pro správnou techniku čištění zubů

Opravdová zábava začíná, když si vezmete kartáček do ruky. Není to o tom drhnout jako šílenec, ale o technice! Nejdřív si vypleťte kartáček pod správným úhlem ke dásním, tak 45 stupňů je akorát. A pak jemně, ale s láskou krouživými pohyby čistíte zub po zubu. Nic ve stylu:

Sdílet s přáteli

Přidat komentář